e
Teatrikunst Näha roosat elevanti Polygon
Teatrikunst Polygonis
meeskond
Polygon_Narva_SS_0014-2048x1365
Polygon_Narva_SS_0014-2048x1365
DSC_1859
DSC_1859
hapniktants
hapniktants
DSC_0973-1024x683
DSC_0973-1024x683
Teatrikunst Näha roosat elevanti Polygon
Teatrikunst Näha roosat elevanti Polygon
Elav Teatrikunst: Polygon
Elav Teatrikunst: Polygon
DSC_6031-1024x1024
DSC_6031-1024x1024
Polygon_Performing_Arts-Singing_Green
Polygon_Performing_Arts-Singing_Green
polygoni meeskond
polygoni meeskond
Shadow

Polygon Teater

Teatrikompanii Polygon tegutseb loovisikute kohtumispaigana, ühendades endas kutselise teatri, teatrikooli ning erinevaid kursuseid pakkuva teatrihariduse keskuse. Teater on asutatud 2008 Tamur Tohveri poolt ja Polygoni loominguliseks väljundiks on vahetu teater (Brooki terminites), mis otsib puhtamat kontaktivõimalust vaatajaga. Selle tulemuseks on erinevatest etenduskunsti vormidest kokku sulandunud teatrikunst. Polygon Teater on kutseline vabateater, kes on alati huvitatud kodumaisest ja rahvusvahelistest koostööst. Polygon Teater on SA Vaba Lava asutajaliige ja teater tegeleb aktiivselt teatrikunsti uurimisega, olles International Platform for Performers TrainingTheatre and Performance Research Association ning International Federation for Theatre Research liige.

Polygoni Teatrikool

Teatrikool ootab! Tule sellisena nagu oled, et õppida näitlemist- meil kõik on oodatud! Polygoni Teatrikool on mõeldud kõigile vanuseastmetele alates põhikoolist ja lõpetades täiskasvanutega. Teatrikool õpetab Stanislavski süsteemi põhiselt näitlejameisterlikkust, kuid kombineerib seda ka impro ja füüsilise teatri ning kõne ja hääle õpetusega. Teatrikooli õpetajad on kõik kõrgema kutselise teatrikunsti haridusega, paljud neist omavad ka akadeemilist kraadi selles. Kõik õpetajad on ise praktikud, kes viibivad igapäevaselt erialases loomeprotsessis. Polygoni Teatrikoolil on praktiline väljund kutselisel maastikul partnerstuudiote sihtotsingute kaudu: helindamised, lavastusprojektid, avalikud sündmused, tele-, raadio- ja filmiteostused jms.

Polygoni Kursused

1998. aastal andis Tamur esimesed loengud Tallinna Ülikooli tudengitele. Seda hetke võib lugeda nii Polygoni Kursuste kui Tohver Studio algimpulsiks. 2021. aastal sündis etenduskunstide-teemalise Polygon Kursused lisaks Tohver Studio, mille fookus on personaalsem: isikunõustamine, loov- ja tipp-juhi coaching, meeskonna juhtimine, suhtlusnõustamine ning vaimsed enesearengu praktikad. Meie missiooniks on inimese võimete avamine ja avardamine. Polygoni Kursuste ja Tohver Studio valikus on erinevad akadeemilised, loov- ning ettevõtlusalased kursused, mida toetab üle 20 aasta pikkune praktika. Meie koostööpartneriteks on erinevad korporatsioonid, pangad, haridusasutused, meediaettevõtted nii kodus kui välismaal. Zero Zone Praxis : Null Punkti Praksis, värskeim teaduspõhine tehnika meie portfellis, kogeb juba rahvusvahelist tunnustust. ZZP:NPP aitab Sind hoida fookust, tasakaalu ja lahustada takistused erinevates keerulistes olukordades. Aitab püsida Voos. Kirjuta!